APARTMÁN 3+1

Nabízíme Vám ubytování v nově zrekonstruovaném apartmánu, který se nachází v hlavní budově. V apartmánu jsou dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyňka a koupelna se sprchovým koutem a WC.

Apartmán 3+1 s kuchyňkou se nachází v hlavní budově v prvním patře. Apartmán má společný hlavní vstup s Pokojem 3. Ubytování se nachází v klidné části města Orlové, kousek od lesoparku a sportovního areálu. Centrum města vzdáleno cca 10 minut chůzí, kde se jsou restaurace, obchodní centrum, krytý bazén. Kino a divadlo. Parkování u Apartmánu.

Apartmán se nachází v prvním patře,přístupném po schodech. V apartmánu se nachází kuchyně, která je vybavena mikrovlnnou troubou, sklokeramickou varnou deskou, varnou konvicí, lednicí. Dále barovým stolem a dvěmi s dvěmi barovými židlemi. V kuchyňské lince je nádobí a  příbory. 

V obývacím pokoji je rozkládací sedačka, křeslo, konferenční stolek, knihovna, jídelní stůl, čtyři židle, TV.

V Apartmánu 3+1 jsou dvě ložnice. Ve větší ložnici je manželská postel široká 180 cm, sedačka, psací stůl, židle, věšák s ramínky. Ve druhé ložnici je manželská postel široká 140 cm, dále je vybavena komodou a úložným prostorem.

V koupelně se nachází sprchový kout a WC. Toaletní skříňka a zdrcadlo.

Apartmán je vybaven klimatizací (v obývacím pokoji a větší ložnici), která v zimě zajišťuje dostatečnou pohodu a teplo. V letních měsících ji lze použít za poplatek.

Pro ubytované jsou nachystány ručníky (malý a velký). Mycí prostředky, čaj a káva jsou také připraveny v kuchyňské lince.

Velikost apartmánu 60 m².

Vybavení a přednosti apartmánu

obývací pokoj, křeslo, jídelní stůl, 4 židle, konferenční stolek, knihovna,jídelní souprava
kuchyňka, varná deska, lednice, rychlovarná konvice,mikrovlnná trouba, barový stůl, židle
2 sedačky 
Koupelna, sprcha,toaleta
2 ložnice, manželská postel 180 cm, manželská postel 140 cm, komoda, psací stůl, věšák s ramínky
TV, WiFi
Cena

1 osoba/noc 1100 Kč

2 osoby/noc 1400 Kč

3 osoby/noc 1700 Kč

4 osoby/noc 2000 Kč

přistýlka 1 osoba/noc 300 Kč
možno dokoupit snídani 1 osoba/100 Kč (nutno zažádat předem)
Klimatizace v letních měsících 100 Kč/den
DOMÁCÍ ZVÍŘATA NEJSOU POVOLENA